Bronzový

Proč byla odstraněna moje odpověď, ze Trump plní předvolební sliby?

Nejmenuje se snad tento web Odpovědi? Ma se tedy jmenovat Jediná přípustná odpověď?

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zřejmě jsi zranila city nějakého antitrumpisty. Mně se to zase pravidelně děje, když si dělám srandu nebo se navážím do Zemana. Zdá se, že někdo nesnáší kritiku nebo jiný názor, než má on sám. Chudák.

Další odpovědi:

Pokročilý

Přesně jak říká Kepler. Problematiku názorů nejlépe ilustruje myšlenka: „Nesouhlasím s tím, co říkáš, ale do poslední kapky krve budu bránit tvé právo to říci.“ Voltaire

Zdroj: https://citaty.net

Pokročilý

Vítej na odpovedich tecka ce zet, kde je svoboda slova spravci tohoto webu regulována. Mne se to stalo a ne jednou, na to si casem zvyknes, teda pokud si muj komentar stihnes precist.
...Mimochodem, nespatrujete v tom nekdo znaky predchoziho rezimu? :)

Pokročilý

Protože si neuvědomují, jak ubohý čin to je

Zlatý

Kdo nebyl cenzurován, jako by nebyl.

Také jsem byl několikrát cenzurován. Správce serveru je nejspíše z Číny.

Bronzový

Je to neviditelná ruka odpovědí, dle mého nevrtat moc do USA, Číny, Ruska ale hlavně do naši vrchnosti a papalášům.

Diskuze k otázce

Zlatý

annas

Ametyst,

dostala jsem už mail od admina? Pokud ne, tak může odpověď vrátit.

Stalo se seto asi před 3 dny, když se KLryšpín ptal, , kdo skryl jeho otázku. Napsala jsem mu, pokud nemá mail, je zbytečné se ptát.

Samozejmě admin otázku vrátil. Kdo a proč otázku nahlásil, se stejně nedovíte, navídc, uděláte radost tomu, kdo ji skryl.

Mně také někdo nahlásil 2 odpovědi, také jsem s tím vnitřně nesouhlasila, ale admin rozhodl jinak.

Myslím si, že za celou dobu, co jsem zde, jsem se neptala na to, kdo mou otázku či odpověď odstranil. Jedině pak jsem dopsala, že nahlášení bylo neopodstatněné. .

Řeší se to zde stále, zbytečně vzniká neoprávněné podezření, často urážky.

Pokročilý

df

ať žije Trump

Bronzový

Ametyst

Jsem zvědavá, jestli se dřív protitrumpovským vztekem zalknou v Bruseli nebo v Praze. :-)

Bronzový

Kryšpín

Je to president který dovede provokovat a mnoho papalášů a skoro písálků to doposud nepochopilo. Je to správný vůdce a nenechá si kecat od zeleno-humanistických nadšenců a podobných odrůd.

Pokročilý

Markusei

Proč máš takový pocit? Osobně Trumpu neprožívám. EU spolupracuje s USA, protože je to výhodné a nemyslím si, že by v tom hrál interní vztah s prezidentem.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 2764
Zlatý ivzez 1617
Zlatý standa 1257
Zlatý mosoj 745
Zlatý led 704
Zlatý Kepler 584
Zlatý JájsemRaibek 547
Zlatý marci1 536
Zlatý gecco 534
Zlatý annas 513

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.