rrihamirek1

Proc asi tohoto muze nechce nikdo zamestnat? Zamestnali byste ho vy, kdybyste byly osoby s personalni pravomoci?

https://www.e­vropa2.cz/clan­ky/zabava/lid­sky-mimozemstan-nemuze-najit-praci-zamestnavatele-odrazuji-jeho-tetovani

Nejlepší odpověď
zjentek

Jako na atrakci by se na něm (naopak) dalo i vydělat 🤷‍♂️

Další odpovědi
Drap

Proč ne. Pokud by pracoval někde vzadu v malé místnosti na dvoře firmy a byl tam sám. Jinak asi ne. Nedovedu si dost dobře představit, že by mi takový člověk přines třeba v restauraci kafe, nebo že by seděl za bankovní překážkou.

Ametyst

Nezaměstnala: bála bych se ho.

Dvorní šašek

No, pokud by měl pracovat s lidmi, tak bych ho prostě nezaměstnal, bo by zákazníky odrazoval. Tihle lidé jsou hlavou úplně někde jinde. Je to opravdu MIMOzemšťan.

Justin1

Pokud někdo chce vypadat extravagantně, musí se společenskými problémy počítat. Stačí piercing. Takový člověk nevypadající úplně jako člověk by mohl dělat snad jenom hlídače, protože zahnat zloděje by se mu s tímto vzhledem dařilo snadno, nebo by mohl být filmovým hercem a hrát v hororech.