Avatar uživatele
DIH

probouzení v noci kvůli pocitu žízně

Poslední dobou se každou noc vzbudím s pocitem žízně, přitom piji stejně jak před tím než se mi toto začalo stávat, nemůže to být příznak nějaké nemoci?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gagaga před 3740 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Může a nemusí. Může to být třeba i příznakem cukrovky. Daný problém tady ale nikdo nevyřeší. Jedině navštívit lékaře.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Awe

A nemůžeš mít třeba rýmu?Ucpaný nos a tak dýcháš ústy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

tak buď je to pocit, nebo máš žízeň :o ..faktorů je x, třeba vytápění (dost přituhlo) a suchý vzduch, změna prostředí, životasprávy, atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Jestli vytápíš místnost, půjde nejspíš o příliš suchý vzduch v místnosti. Dávej si večer mokré ručníky na topení, anebo si pořiď na topení závěsné zvlhčovače vzduchu, do kterých budeš dolévat vodu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Questman

Jak říká Awe, nejspíš to bude nachlazení. Tělo je přes noc v teple a bojuje s nemocí, při tom spotřebovává hodně tekutin na pocení apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Samozřejmě, že má -Drap- pravdu v tom, že by to mohlo signalizovat i nastupující cukrovku. Jestliže jsi před tím tyto sympomy neměl, tak by bylo velice vhodné se nechat vyšetřit. Nakonec je to ve tvém zájmu. A věř, že vím o čem mluvím. Já, ač jsem si připadal zdravej jako řípa(řepa), teda ke svému věku (tenkrát 62let jsem si nechal udělat rozbor krve a nestačil jsem zírat. No jo, vyšší cukr. Takže, jestli tady chceš s námi trošku ještě setrvat, tak bych taky doporučil lékaře. Ješte je spousta času to léčit. A neboj se toho, jde to!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
novaky

jo mám to taky. Jsem alkoholik. Zvykneš si

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek