Problémy uživateľov na odpovedi.cz

Pred chviľou som sa dostala na stránku „bojkot odpovedi.cz“ a asi som mierne nechápavá. To problém tejto stránky -odpovedi.cz- je/bolo len mazanie príspevkov?
Mám dojem, že tu pomaly prechádzalo k občianskej vojne „ľud proti zlatým“, toľko zášti a nenávisti… a prečo? Ide nám o body, alebo o vedomosti? Chceme sa hrať, alebo niečo sa dozvedieť, prípadne niekomu poradiť/pomôcť?
V tejto súvislosti som si spomenula na Francoisa Villona:
„Ať falešně znáš v kostky hráti
či odpustky-li prodávaš,
znej lhát a křivě přísahati,
v šejdířů oleji se smaž,
padělej minci, špatně važ
či lupičem buď sakramenským-
kam děje se, co vyděláš?“…

spolu s ním sa pýtam a zamýšľam – kam děje se, co vyděláš?
prečo vlastne vznikol celý tento spor?
prečo klesla dobrá úroveň stránky?
pomerne dosť príspevkov navonok závadných typu – aké je u vás počasie, kto ste ešte pri počítači a podobne, podľa vyjadrenia užívateľov sú dané ich zvedavosťou o danej problematike. Je to teda otázka, ktorá žiada informáciu, alebo len pokecová otázka so snahou lacno získať body?
Sú kategórie dostatočne jasne určujúce typ otázky k nim sa viažúcich? (pomerne dosť otázok bolo nesprávne zaradených). Ako sa pozerať na príspevky sršiacich osočovaním a nevhodnými výrazmi voči iným užívateľom? Kde sa podela slušnosť
Možno aj táto otázka/neotázka je nesprávne zaradená, ale mám pocit, že práve dnes je aktuálna.
bývalá zlatá led

Nejlepší odpověď
Ar

To ani nejde doplnit.
Snad jen, možná jste bývalá zlatá, ale zlatá slova zůstala.

Další odpovědi
anonym

Život, led – ta led se oslovovala nějak snadněji a víc mi k Vám seděla – došlo tu málem k revoluci.
Hodně z úrovně odpovědí nezbylo. Málo je těch, kteří za ni bojují otevřeně. Dost lidí podlehlo právě líbivému zvuku bodíků přisypávajících se k dalšímu a dalšímu kovu. Zavládlo zde nesportovní, nekolegiální chování. Dobré odpovědi zůstávají nepovšimnuté, bodují se nesmysly, špatné informace, hlouposti, tlachání, žvanění. Ať si vyberete kterýkoliv výraz, tak tu najdete vždy skupinu lidí, kteří se jenom mezi sebou baví a místo aby k tomu užili chatu, tak tím zamořují zdejší prostředí.
Vyjádřila jste krásně oč tu jde. Mně bylo dost dlouho tvrzeno, že otázky z anket a aktualit nejsou bodované. Prý to tak nedávno bylo.

Chtěla jsem na http adresu do diskusního fóra, kde se mají sbírat názory na to, co s odpověďmi dále, napsat svůj názor. Bohužel, nemohu se připojit a nechápu proč. Asi můj vetchý počítač ví, že by to byla zbytečná snaha.
Zbytečné tu bylo před časem už snažení Pina76 o radikální změny webu na chat. Potom přišli další lidé, kteří po selhání na jiných stránkách zde hledají útočiště. Bohužel nejen hledají, ale snaží se Odpovědi.cz přetvořit k obrazu svému.
A není to boj zlatých proti ostatním. Je to boj malosti proti nezadatelnému právu majitele stránek na kladení si svých podmínek a na tom, aby byly dodržovány. Toto je problém, který nedokáže nebo nechce ta „vzpurná část“ zdejší komunity pochopit.
Takže jde o boj vzbouřenců a novátorů proti zastáncům seriozní tváře Odpovědí.cz.
A pokud mluvíte o slušnosti, tak o té bych také ráda věděla, kde se tu dá hledat.
Poznala jsem na vlastní kůži, co tento pojem ve zdejších poměrech znamená.
Otázku jste zařadila správně. Je vysoce aktuální.

anonym

ad ocko,
život a led idú dohromady. led je rýchlo vysloviteľné, život je reálnejší, je všade okolo. Na tejto stránke život tlmočí aj otázky iných životov…

anonym

nepolepšiteľná -iv- :)

anonym

Ja. 🙂

anonym

Ordnung muss sein! 🙂 -iv-