CeMMpaCz

Problémy s hraní her přes lan?

Když si založím jakoby server,tak jak mám udělat,aby se ke mně kámoš připojil.

Odpovědi
autacek

Systém u her není jednotný, ale zpravidla potřebuješ znát svoji ip adresu a tuto sdělit spoluhráčům. Pokud jsou tito mimo LAN, pak potřebuješ znát i svoji externí ip a na routru nastavit přesměrování (potřebných) portů.

tomvot99

V tomto případě je nejlepší být oba na stejné ip adrese. Pak už stačí, když se kamarád mrkne do menu, výběru „multiplayeru“ a automaticky by tam měl mít to, co ty. A však ale musíš nejdřív nějakým způsobem, který by měl být v „options“ hry LAN zapnout. Pak už stačí, aby ybl tvůj kamarád na tvé ip a je to…
O jakou hru jde?

anonym

O všem se rozepisuji na mém FAQ http://odpove­di.hys.cz/index­.php?polozka=vlas­tniserver kde naleznete výhody nevýhody, co to obnáší. Doporučuji pročíst 🙂