Lion King

Jak na dva kohoutky (s teplou a studenou vodu) nasadit sprchovou trubici a hlavici?

Problém se dvěmi kohoutky ve vaně.

Jsem teď v bytě, kde jsou dva kohoutky (jeden na teplou, jeden na studneiu, vodu) ve vaně. Potřeboval bych to sjednotit, abych na to mohl nasadit sprchovou trubici a hlavici, jak na to , co k tomu koupit ?

Nejlepší odpověď
Hlada

Záleží na tom, jak jsou vývody daleko od sebe. Standardní rozteče baterií jsou 100 a 150mm. Na jiné rozteče se upravují pomocí t.zv. etážek. V instalatérských potřebách poradí.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… odšroubuj kohoutky a nasaď klasickou baterii …