Avatar uživatele
Lorelai

Pro ty co nesledují krasobruslení: Jaké znáte krasobruslaře/ky?

Záměrně se ptám těch, co to nesledují, zajímalo by mě, kteří krasobruslaři jsou nejznámější.
Díky 🙂
Doplňuji:
No rozdíl mezi krasobruslením a rychlobruslením je velký, Sáblíková je rychlobruslařka.
Díky za odpovědi 🙂 myslela jsem, že třeba budete znát naše reprezentanty Vernera a Březinu a třeba Pljuščenka, ten je podle mě hodně známý

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3664 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

Katarina Witt 🙂
Doplňuji:
Myslela jsem si, že mezi krasobruslením a rychlobruslením je rozdíl. Není? 😁

Upravil/a: zzzzz

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kapka

Nejsem znalec krasobruslení, ale kdo by neslyšel o Pljuščenkovi, dál si vzpomenu na Sabovčíka. A samozřejmě Tomáše Vernera. :))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
suaeda

Pamatuji z našich Československých krasobruslařů, které jsem dříve sledoval při přenosech v TV z mistrovství: sourozenci Romanovi, Hana Mašková, Ondřej Nepela, Jozef Sabovčík a Radka Kovaříková-René Novotný. Známější jména ze současnosti již byly jmenovány.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

Žádné.
Quentos: od tebe to kritizování rozhodně sedlo. Doufám, že to nemusím rozpitvávat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

krom Sáblíkové logicky žádného, protože sport nesleduju (jakou jinou odpověď čekáte…?). Sáblíkovou jen proto, že se o ní všude mluví.
Doplňuji:
k doplnění:

  • jak je máme znát, když krasobruslení nesledujeme?
  • jak máme znát rozdíl mezi krasobruslením a rychlobruslením, když nás to nezajímá a nemáme tudíž ani zájem tento rozdíl znát? K plnohodnotnému životu ho nepotřebuju.

… myslel jsem, tedy alespoň ta otázka tak vypadala, že si děláte průzkum toho, jak jsou daní sportovci populární, a vy (malé „v“ píšu záměrně, nemám si vás pro co vážit) zatím akorát hledáte záminku pro moralizování, co máme a nemáme znát. S tím jděte laskavě do řiti.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Já znám tu naši… Sádlíkovou nebo Vyzáblíkovou nebo jak se to jmenuje?! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

vo čem to mluvíš? je to nutný k životu? znáš ty třeba nějaké šachisty…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
arygnoc

to je ten balet na ľade?
pekný úlet, koho to baví, teda neviem, ani šport, ani umenie …

před 3664 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

Tak já znám Katarinu Witt jenom proto, že fotila pro Playboy, takže tady se divím já pánové, že ji neznáte 😁

před 3664 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

ale jo,tu fotku jsem vlastně taky viděl…

před 3663 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

(y) tak to se taky divim :D :P

před 3664 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek