yuko

Pro muze: Odkud jsou podle vas nejlepsi holky?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=hvDqFXGcinw

Nejlepší odpověď
Drap

Jendoznačně z Moravy, o tom přece neni žádných pochyb.

Další odpovědi
anonym

Tak třeba ty z Nedvězího Mejta a z okolí Holostřev. Nebo jsem taky pár pěkných viděl vod Vlachova Březí a slyšel, že jsou krasavice z okolí Kozolup. Vyhejbejte se oblastem od Černýho Vola a taky pozor na okolí Solopysku, protože tam je jedna a tam toho má nejvíc.

da ny

Dovolím si též odpovědět :D
… možnái z okolí Holostřev… ;)
" L.Sarb
Upozornění na pejorativní význam slova holka. Holky jsou také lehké ženy. A zedníci v tom rčení jsou ti vulgárně mluvící.
Takže, pokud oslovuje muž ženy, tak slečno, nebo paní. Familiárně děvčata, nikdy holky. To je fakt mluva pro zedníky. …"
http://www.on­tola.com/cs/di/v­iznam-rceni-holky-jsou

Kepler

Hlavně, že se s nimi domluvím rodným jazykem, jsou přítulné a je s nimi sranda. Někomu ani na pohlaví nezáleží…:-)

anonym

mě je to jedno. hlavně musí být aspoň trochu hezká, šikovná, skromná.
trochu vysoká laťka, já vím 😁

liborkoudeli

Mě se líbí blondýny, takže je jedno odkud je :).

yuko

Tatka vzdycky rikal z Ostravy a nejlepsi kluci z Brna 🙂

yuko

My jsme rikali kluci a holky, chlapci a devcata.