maistrdc

Holky co si myslíte o 13 cm penisu

Nejlepší odpověď
iceT

Sakra,kde mám tu lupu…
Ne,to nemyslím vážně,je to normální velikost,já mám menší raději než olbřímí klacky,raději se s ním nauč zacházet,však i smalým kašpárkem lze udělat velké divadlo…
Doplňuji:
badisko,já že nejsem holka?…:-)ale nesouhlasím s tím,že s malým kašpárkem nelze zahrát velké divadlo…

Další odpovědi
www

Na takovou otázku ti může odpovědět i chlap.
Nikdy mne samotného nenapadlo vzít do ruky pravítko. Teprve později, když si někteří sdělovali míry jsem se cítil poněkud zahanben. ☹ Nicméně, žádná z mých četných partnerek si nikdy nestěžovala, naopak. Není to totiž jen o velikosti, ale zejména o spoustě věcí kolem, technice, způsobu ap.
Klídek, chce to jen čas!
Praxe

badisko

:D osobne mam za to …ze by jsi mohl pouzit tu sedou listu…:D No a na to ze s malym kasparkem se da zahrat velke divadlo never neni to pravda …:D .. PS; moc holek tady neni …:D
Doplňuji:
hm ..barabakan vtipne …ale tohle neni chat neni to chat …:D

Drap

A co si myslíš ty ?

marci1

Otázky se nesmí opakovat. Xkrát bylo zodpovězeno : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=velikost%20pe­nisu

arygnoc

na veľkosti nezáleží?

ale záleží, dámy, záleží.

Awe

Ti co tvrdíte, že i s malým kašpárkem se dá zahrat velké divadlo nemáte pravdu…Znám dost žen a není to pravda…Pokud máš příliš malý penis máš prostě smůlu.Co se týče evropského průměru tak ten je kolem 16–17 cm.Takže buďto jsi v podprůměru evropském nebo asiat a tam je průměr práve 13 cm ( v délce).Pokud ti je méně než 21 let tak se neboj ještě vyroste.Ano částečně je sex o praxi ale jestli máš „trpajzlíka“ tak v pochvě budeš lítat jako vajgl ve flašce.A to i s dokonalou technikou neuděláš nic.(Krom orálního sexu)

anonym

Nejsem holka, ale těch 13 cm je průměr nebo délka?!
Doplňuji:
Badisko to musí přece vědět, že ze svým nezahraje velké divadlo!

jirkajirka

Malej ale šikovnej . Myslí si že penis k uspěchu u žen nejni to hlavní.
Doplňuji:
myslim si. Oprava

bolak

barabakan: průměr.....v klidu

marci1

68 % mužů má délku 11,6–15,3.

anonym

Koukám, že Badisko je potomek deaktivovaného .....

badisko

barbakan co to kecas ?…:D ja jsem ja…