Kepler

Pro milovníky akce a sci-fi: viděli jste už film z letošního roku „Válka zítřka“?

Za mně: o dost lepší, než Den nezávislosti. Dá se stáhnout z ulozto.cz. Aliene, boj se!

Nejlepší odpověď
aliendrone

Neviděl, ale kouknu, díkes! BTW – aliendrone se nebojí NIČEHO, s vyjímkou rozběsněné Babočky admirála útočící střemhlav, rýžového nákypu a pak už jen asi 150 000 000 dalších věci. JASNÝ?!? ;) :D :D

Další odpovědi
Smack

Pěkněj film, zároveň sem se nad ním i zamyslel ohledně ufo.

seraphico

Neviděl, ale díky za tip.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.