Přiznejte se! Kdo sdílí lože s nějakým čtyřnohým zvířecím miláčkem?

Člověčí partnery neuvádějte ! Ani jejich počet nebo stav či pohlaví (nebo absenci):D
Doplňuji:
Samozřejmě vám neberu právo považovat za zvířecího miláčka roztoče, pavouky, blechy, štěnice a nevím jakou ještě havěť !

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

jiná možnost

Doplňuji:
Nemám žádné vlastní zvíře, ale možná budeme mít jednou kočku – běhá tady dost myší a zabíjet se nám je nechce. V loži semnou asi spát nebude – pokud nebude chtít, ale myslím si, že bude spíše více venkovní – prostě opravdová kočka.

Další odpovědi
Lucijej

pes

Vždycky když přijedu k rodičům, tak se mnou spí kokří pejska, akortá ne přes léto, jelikož jí je v posteli vedro. Ale častěji se mnou v posteli spí můj dvounohý přítel a když je pryč, tak ho zastupuje 150cm velká plyšová žába, kterou mám od něj :o)

aramah

jiná možnost

Labradorka má svůj pokojíček, válendu koš s hračkami mysku na jídlo atd.
Ale dřív jsem měla dogu a ta semnou spala, manžel spával na gauči,když odešla a pořídili jsme si Labradorku tak už to nedovolil vošklivec jeden vošklivej :(

Rocker

pes

Doplňuji:
Dvě bíglice pod dekou a kocour manželce u hlavy.

briketka10

kočka

kočičák mi teď jak se ochlazuje začal lízt do postele, udělal to už čtyřikrát a přitom má svůj pelíšek..
a přesně jako SŮWY kocourek, ten můj ráno dělá takovej bordel, schazuje různý věci, tahá za deku, drápne mě sem tam do chodidla prevít jen aby mě probudil, a abych mu dala nabaštit :)

beer

kočka

Teď se mnou spává „můj kočka“. Ale jako děcko jsem spával velmi rád na dvoře v boudě se psem Punťou a měl jsem radost, že na každýho kdo mne chtěl dostat ven můj obránce vrčel ))
Stále slyším babičku: „Šmarjajózefe Elišo, von je zase v tym blešincu se psem!“

Sůwa

kočka

Musela jsem volit širší postel, jinak na mne zbývá málo místa. Můj kocourek krásně spinká celou noc, ale s rozbřeskem mne brutálně z postele vyškrabává.

ten který je

pes

Moje žena spí s jezevčíkem v ložnici kde máme letiště a já spím na nepohodlné sedačce v obýváku.No ale stále lepší když sdílí lože s jezevčíkem,než aby se na tom letišti rozvaloval nějaký cizí chlap.:-D

huxa

jiná možnost

miliony roztočů a možná někde i ten pavouk ;)

Damiana

pes

Spíš bych řekla, že vždycky sdíleli oni své lože se mnou. Když mi milostivě dovolili se trochu vetřít. To, jak se dovede roztahovat v posteli třeba mrňavý jorkšír, to je až neuvěřitelné. Zvlášt krásné jsou jeho „náměsíčnické“ eskapády, kdy mi ve spánku začne chodit po hlavě, ve snech něco zuřivě loví a kopne mě do nosu… Manžel si ale pochvaluje, že v zimě, nalepený za krkem, příjemně hřeje…Jelikož jsme ale hodně na cestách, sdílet mrňousa má „to potěšení“ moje mamka, a tam si on také lebedí v kanafasu.

Drap

pes

Ne pravidelně. Ale cca 2 – 3 měsíce v roce spávám v přírodě, tak to pravidelně se psem spávám. A vůbec se za to nestydím

Alesh

jiná možnost

S roztoči … kolik mají noh nevím, ale řekl bych, že víc než 4.
Doplňuji:
To nejsou moji mazlíčci, ale já jejich! 🙂 … Mají rádi odumřelé kousky mojí kůže apod. 🙂

terry

kočka

Říkala mi kamarádka, že jejich číča jim spí pravidelně a celou noc mezi hlavama. Tedy mezi hlavou její a jejího milého 🙂

Lyn

pes

Doplňuji:
Občas nevím, zda spí on u mě, nebo já u něj.

cliwe

kočka

Poklička

kočka

tau

jiná možnost

Pes (kočka) patří ven. Popřípadě u toho, kdo tyto zvířata chová v bytě, mají mít svůj pelech… Spát se zviřatama je nechutnej hnus.....