Avatar uživatele
anonym

Přiznejte se! Kdo sdílí lože s nějakým čtyřnohým zvířecím miláčkem?

Člověčí partnery neuvádějte ! Ani jejich počet nebo stav či pohlaví (nebo absenci):D
Doplňuji:
Samozřejmě vám neberu právo považovat za zvířecího miláčka roztoče, pavouky, blechy, štěnice a nevím jakou ještě havěť !

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 18Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, terry, aramah, samicek333, johana 56, Alesh, cliwe, Katusa, Deli, anonym, Lucijej, huxa, Damiana, briketka10, anonym, anonym, Poklička, Nazdar Bazar před 4231 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

jiná možnost

Doplňuji:
Nemám žádné vlastní zvíře, ale možná budeme mít jednou kočku – běhá tady dost myší a zabíjet se nám je nechce. V loži semnou asi spát nebude – pokud nebude chtít, ale myslím si, že bude spíše více venkovní – prostě opravdová kočka.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lucijej

pes

Vždycky když přijedu k rodičům, tak se mnou spí kokří pejska, akortá ne přes léto, jelikož jí je v posteli vedro. Ale častěji se mnou v posteli spí můj dvounohý přítel a když je pryč, tak ho zastupuje 150cm velká plyšová žába, kterou mám od něj :o)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aramah

jiná možnost

Labradorka má svůj pokojíček, válendu koš s hračkami mysku na jídlo atd.
Ale dřív jsem měla dogu a ta semnou spala, manžel spával na gauči,když odešla a pořídili jsme si Labradorku tak už to nedovolil vošklivec jeden vošklivej :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

pes

Doplňuji:
Dvě bíglice pod dekou a kocour manželce u hlavy.

Upravil/a: Rocker

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

kočka

kočičák mi teď jak se ochlazuje začal lízt do postele, udělal to už čtyřikrát a přitom má svůj pelíšek..
a přesně jako SŮWY kocourek, ten můj ráno dělá takovej bordel, schazuje různý věci, tahá za deku, drápne mě sem tam do chodidla prevít jen aby mě probudil, a abych mu dala nabaštit :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beer

kočka

Teď se mnou spává „můj kočka“. Ale jako děcko jsem spával velmi rád na dvoře v boudě se psem Punťou a měl jsem radost, že na každýho kdo mne chtěl dostat ven můj obránce vrčel ))
Stále slyším babičku: „Šmarjajózefe Elišo, von je zase v tym blešincu se psem!“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

kočka

Musela jsem volit širší postel, jinak na mne zbývá málo místa. Můj kocourek krásně spinká celou noc, ale s rozbřeskem mne brutálně z postele vyškrabává.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

pes

Moje žena spí s jezevčíkem v ložnici kde máme letiště a já spím na nepohodlné sedačce v obýváku.No ale stále lepší když sdílí lože s jezevčíkem,než aby se na tom letišti rozvaloval nějaký cizí chlap.:-D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

jiná možnost

miliony roztočů a možná někde i ten pavouk ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

pes

Spíš bych řekla, že vždycky sdíleli oni své lože se mnou. Když mi milostivě dovolili se trochu vetřít. To, jak se dovede roztahovat v posteli třeba mrňavý jorkšír, to je až neuvěřitelné. Zvlášt krásné jsou jeho „náměsíčnické“ eskapády, kdy mi ve spánku začne chodit po hlavě, ve snech něco zuřivě loví a kopne mě do nosu… Manžel si ale pochvaluje, že v zimě, nalepený za krkem, příjemně hřeje…Jelikož jsme ale hodně na cestách, sdílet mrňousa má „to potěšení“ moje mamka, a tam si on také lebedí v kanafasu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

pes

Ne pravidelně. Ale cca 2 – 3 měsíce v roce spávám v přírodě, tak to pravidelně se psem spávám. A vůbec se za to nestydím

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

jiná možnost

S roztoči … kolik mají noh nevím, ale řekl bych, že víc než 4.
Doplňuji:
To nejsou moji mazlíčci, ale já jejich! 🙂 … Mají rádi odumřelé kousky mojí kůže apod. 🙂

Upravil/a: Alesh

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

kočka

Říkala mi kamarádka, že jejich číča jim spí pravidelně a celou noc mezi hlavama. Tedy mezi hlavou její a jejího milého 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lyn

pes

Doplňuji:
Občas nevím, zda spí on u mě, nebo já u něj.

Upravil/a: Lyn

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cliwe

kočka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Poklička

kočka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tau

jiná možnost

Pes (kočka) patří ven. Popřípadě u toho, kdo tyto zvířata chová v bytě, mají mít svůj pelech… Spát se zviřatama je nechutnej hnus.....

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek