Milus

Přítok a odtok vody

Kam teče voda z vany a jak přitéká jíž víme.
Nyní rozšiřuji první otázku o následující: jak a odkud je voda přivedena do vodovodního kohoutku a kam zase odteče dírkou ve vaně či umyvadle. Recykluje?

Odpovědi
anetadela1

Vodu načerpají z vrtu do vodárny odkud jí pak přes čerpadlo nebo samospádem (z vodojemu) ženou do domácností. Z domácností odteče rovnou do kanálu. Pokud nemáte kanalizaci a čističku, tak voda odteče dešťovou kanalizací někam do řeky nebo do potoka.