jana91

Příspěvky na studium (stupeindium…?)

Ahoj,

chodím na Vyšší odbornou školu obchodní (Pionýrská 23, Brno) a mám docela dobré výsledky (průměr kolem 1,4) a chtěla bych se zeptat, jestli nemohu zažádat někde (nějaký institut např.)o nějaké stipendium, popř. jiné příspěvky na studium, nějakou dotaci. Jsem i ze sociálně slabší rodiny.

Co vím tak tato škola umožňuje pouze snížení školného, pokud jste sociálně slabší, což už využívám.

Předem díky za odpovědi.

Odpovědi
quentos

na VŠ by to šlo, s VOŠ už to tak dobře nevypadá – podle odkazu nabízí VOŠ stipendium pouze do průměru 1,1. Ale předpokládám, že každá VOŠ to má jinak. Jestli má VOŠ něco jako studijní oddělení, přeptal bych se na to tam.

Zdroj: http://voshk.web­node.cz/studi­um-na-vos/stipendia/