Připravujete si domácí brownies, nebo si je vychutnáte již někým upečené?

Popřípadě máte recept, na jaký způsob si je připravujete? Chutná vám tento dezert?

Odpovědi
Kepler

Popravdě jsem ho ještě neochutnal, ale recept mám. Uvidíme.

cizrna

Miluju brownies a nejradeji mam s malinama :)

Ale… prijde mi, ze je to hrozne financne nakladnej recept, diky spotrebe velkymu mnostvi cokolady a masla a kakaa :D takze pokud sam nenasbiram cokolady (narozky a svatek), tak to sam jen tak nepecu :)

Kdyz na to dostanu chut, tak si koupim uz hotovej v pekarne :)

Hufnágl

Třeba ti recept přijde k chuti.

Zdroj: https://www.domaci-jidelnicek.cz/?s=%C4%8­Cokol%C3%A1dov­%C3%A9+browni­es+

Malvína

Obojí. Je to moc dobrý! 🙂