Přilil olej Klaus do ohně svým výrokem:Tvrdší postup vůči stávce?!Zdroj:te­letext ČT1,podstránka 115

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ano

Sice dle dnešní tiskovky DP inicioval příliv dalších příznivců stávky, ale na 2. straně při letmém nahlédnutí na diskuzi na Novinkách Seznamu, má Klaus kupodivu dost souhlasných příspěvků.
V zásadě je reálné konstatování o nevinných obyvatelích coby rukojmích.

Další odpovědi
fcoop

Ano

Otázka zní:"Je to opravdu Takovej Imbecil,nebo tím sleduje nějaké cíle – pro ostatní hlupáčky nepochopitelné?

led

Ano

V zmysle Cézara: rozdel a panuj.
(Zasej rozkol medzi ľudí, nebudú mať čas na protest proti mne.)

Drap

Ano

Ano. Nejen že přilil olej , ale myslím si že z některých jeho výroků lze odhadovat narustající demenci

tom004

Ano

Ano,přilil.A já to schvaluji.Arogance odborářských „bossů“,nezná mezí.Vždy to nakonec odnesou ti,v „jejichž zájmu“,se stávkuje.

quentos

Ano

Jikra

Ano

filva

Ano