Avatar uživatele
Zlatý

Přikláníte se k tvrzení, že dokud budou sportovci lépe placení než učitelé a vychovatelé, nebude dobře na Zemi?

Doplňuji:
Proč? Dopište ke své odpovědi důvod.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Ano 29% Ne 14% jiná odpověď 57%

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Avatar uživatele
Zlatý

jiná odpověď

Doplňuji:
Toto tvrzení neznám,ale větší finanční ohodnocení by si zasloužil rozhodně kvalitní učitel než nějací čutálisté,kteří v přítomnosti kněžek lásky demolují hotelový pokoj,namol opilí a myslící že jim patří celý svět.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Ano

Doplňuji:
Nechápu,proč ,třeba fotbalista, má mít za svůj výkon více(x násobně) peněz než třeba lékař,který zachraňuje životy,hasič,který nasazuje svůj život při odvrácení katastrof.O učitelích bych tak trošku pomlčel,vždyť za komunistů byla jejich práce posláním a dnes honba za penězi.


Avatar uživatele
Zlatý

jiná odpověď

Klasické směšování hrušek s jablky.To spolu vůbec nesouvisí.
Učitelé určitě nejsou dobře placeni,ale kdo je - v tomto státě?
Nemá smysl,už ne,meditovat a hořekovat nad stavem věcí.Kdy každý nenažraný grázl se všem směje do obličejů.Nejsmutnější je na tom to,že jsme si je zvolili sami.
Jak řekl "klasik" :"Každý národ má takovou vládu,jakou si zaslouží".
------------
Grázlové byli,jsou,budou.Je to přirozený lidský rys.Jen se musí chtít chytit,alespoň ty nejdravější pod krčkem.Jenže to není jednoduché.Je to tak trochu podle dotazu:"Kdo hlídá hlídače"?


Avatar uživatele
Zlatý

Ano

to je jednoduché, za takovýchto podmínek bude za chvíli každej blbec radši sportovat, naopak kvalitní učitelé a vychovatelé nebudou motivováni, v důsledku toho bude mladá generace růst jak dříví v lese a bude to taky podle toho vypadat.


Avatar uživatele
Zlatý

jiná odpověď

Nemá to spolu nic společného.


Avatar uživatele
Pokročilý

Ne

Až budou poslanci a senátoři (cca. 100.000,-/měsíčně) a všichni ti na hoře, placení jako obyčejní dělníci (cca 8.000,-/měsíčně), tak potom bude dobře na zemi.... Nevím co Vám sportovci udělali!!! Sportovci dostávají peníze od sponzorů, kteří si ty peníze stejně musí nějak vydělat, a z těch peněz co dostanou si musí platit trenéry, nájem haly, prostorů kde trénujou, cesty na turnaje atd... a taky jim toho moc nezbyde (myslím to na sportovce v naší republice, nepočítám fotbalisty a hokejsty )


Avatar uživatele
Zlatý

jiná odpověď

Takto jsem to ještě neslyšel. Faktem je že příjmy sportovců jsou nehorázné ve srovnání snad s každým jiným povoláním. Chápu že mají třeba talent, že dostali něco více do vínku než ostatní. Podobné to je třeba u mladých hudebníků a přitom jejich příjmy jsou nehorázné.
Školství je kapitola sama pro sebe. Posledních dvacet ministrů školství pracovalo bez jakékoli solidní koncepce, a každý soudný vidí jak to vypadá. Tato situace se bude i nadále zhoršovat pokud se splní záměry, jako zrušení všech zvláštních a speciálních škol, dětských domovů , rušení malých škol a podobně.
Souhlasím plně s tím, že učitelé nejsou dobře ohodnoceni. Na druhé straně těch poctivých, náročných a potřebných povolání je u nás podprůměrně ohodnocena většina.

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Zlatý

annas

Znám sportovce, kteří chodili na SŠ, nesložili maturitní zkoušku, vystupovali arogantně - primadony,, úlevy atd. Jeden z nich, dnes hraje fotbal za Švédsko, nesložil ani ve třech termínech maturitu. Učiteli na argument - můžeš si zlomit nohu apod. - odpověděl: "To nevadí, budu mít víc peněz než bude činit váš důchod." Má pravdu ...

Samozřejmě že nejsou všichni stejní.

 

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4945
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2675
Zlatý briketka10 2420
Zlatý annas 2073
Zlatý quentos 1639
Zlatý iceT 1552
Zlatý tom004 1522
Zlatý marci1 1506
Zlatý mosoj 1497

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.