Avatar uživatele
Páťa Mach

Přijímačky SŠ on-line kurz nebo prezenční kurz?

Za cca 3/4 roku mě čekají přijímačky a tím pádem už se s rodiči začínám koukat po nějakém doučování.Ve škole mám po celou dobu samé jedničky že všech předmětů,ale i tak bych si chtěl všechno učivo upřesnit abych pak nezmatkoval. Proto se chci jestli je podle vás lepší on-line nebo prezenční kurz.Za mě je lepší pro mě lepší on-line protože většinu látky zvládám,ale na druhou stranu se nebudu moc někoho zeptat,když tomu nebudu rozumět,takže ne­vím.

Zajímavá 0 před 291 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Který typ kurzu je pro tebe lepší, záleží na tvých preferencích a učebních stylech.

On-line kurzy obecně nabízejí více flexibility, protože můžeš studovat kdykoliv a kdekoliv. Mnoho online kurzů také zahrnuje interaktivní prvky, jako jsou kvízy a hry, které mohou učení učinit zábavnějším. Také se můžeš učit ve vlastním tempu, což může být výhodou, pokud některé koncepty chápeš rychleji než jiné. Mnoho online kurzů také nabízí možnosti interakce, jako jsou diskuzní fóra nebo možnost e-mailu či chatu s učitelem nebo jinými studenty.

Prezenční kurzy na druhou stranu nabízejí přímou interakci s učitelem a ostatními studenty. Můžeš klást otázky a dostávat okamžitou zpětnou vazbu, což je skvělé, pokud se potýkáš s určitými koncepty. Prezenční kurzy také obvykle mají pevný rozvrh, což může být užitečné, pokud potřebuješ strukturu, abys zůstal zaměřený a motivovaný.

V obou případech je důležité, aby kurz pokrýval všechny předměty a témata, které potřebuješ ke zkoušce. Zvaž také, jaký typ učení ti nejlépe vyhovuje. Někteří lidé se učí lépe sami, zatímco jiní preferují interakci s učitelem a spolužáky.

Obecně bych řekl, že pokud jsi samostatný a organizovaný student, mohl bys získat z online kurzu hodně. Pokud na druhou stranu potřebuješ trochu více struktury a přímé mentorství, prezenční kurz by mohl být lepší volbou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
VaclavZeman

Samé jedničky neznamenají úspěch u přijímaček. Měl jsem děti, co měly trojky, ale přijímačky mi vyhrály. Je potřeba se dost připravit i na samotné CERMAT testy. Jestli online, offline, se soukromým učitelem, sourozencem, firmou typu Zkoušky nanečisto či To dáš! je jedno. Já mám ale po prázdninách plno. Určitě je ale dobré vědět, kam kontaktně chceš jít (tebe už budou čekat tři přihlášky) a zjistit si, kolik bodů tam bylo potřeba v minulých letech. Děkuju.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek