Mravenec

Přijdou Vám níže odkazované imitace od Petra Jablonského věrohodné?

Myslíte, že pan Petr Jablonský s úspěchem parodoval X politiků, kteří zazní jeho hlasem v tomto videu – pohádce?
Který z parodovaných politiků se dle Vás podařil nejvíce?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=MJKRNzEu­AcM&ab_channel=ALL

Nejlepší odpověď
Pepa25

Petr jablonský je náš nejlepší žijící imitátor. Ano, to si skutečně myslím.

Další odpovědi
Dvorní šašek

Umí dobře parodovat tu dvojku: Babiš a Zeman.

Filip84

Já jsem poznal jenom Miloše Virosu Narkosu Vakcínu Krippelkáru Tečku, Zemana z a na Vysočině, no a 岡村 富夫. Důvod je prostý, Miloše zvládne nadabovat i opice, když jí dáš banán a Milošův hlas, projev, jedno s druhým, je tak svérázný, že „se v davu neztratí“. No a 岡村 富夫, protože 岡村 富夫 měl, to už je taky tak osm roků, projev na náměstí, a já v patře na zahrádce obědval. Toho gyzda nešlo ignorovat, protože – chuj – měl pódium, mikrofon a reproduktory. Jediné, co k tomu mohu dodat, že toho dne mi chutnalo poněkud méně.

Ty ostatní hlasy prostě vůbec neznám, nevím odkud bych je znal: k volbám nechodím, televisor jsem zrušil v roce 2005, na politiky nečučím. Takže, nemohu posoudit.