Lgee

Přijde vám rok 2019 hodně vyspělý?

Je technika v dnešní době prakticky dokonalá?

Nejlepší odpověď
Kepler

Dokonalá nebude nikdy. Mohla by ale být dokonalejší. To, co se nám podstrkuje v obchodě je desetkrát horší, než totéž před 50ti lety. Prostě se až na výjimky prodávají šunty. Tam, kde na technické úrovni a spolehlivosti opravdu záleží, pak ano, technika dělá pořád skoky vpřed.

Další odpovědi
Drap

Nepřipadá, technika neni a nebude nikdy dokonalá

Kelt

Proti minulosti určitě, ale hodnotit rok jako vyspělý, to mi nepřipadá jako dobré slovo. Pokud je tento rok v některých směrech lepší, než loni, tak je to normální pokrok. Prodej, výroba, atd. Být lepší než loni. Tedy normální trend. Ale to je moje reakce na tvou otázku a možná je dobré, že sleduješ techniku a připadá ti dokonalá.

Edison

To teda rozhodně ne.

aliendrone

No, v roce 2019 určitě přišly na svět nějaké technologie, které jsme v předchozích letech neznali, tak jde doposud o „nejvyspělejší rok“. Asi to pro tebe bude VELKÉ překvapení, dost možná i šok! ;) :D

Technika NIKDY nebude ANI ZDALEKA dokonalá, bude pouze pokročilejší. :)

Klaproth

"Vše co se dá vynalézt už bylo vynalezeno.“ řekl Charles H. Duell, ředitel U.S. Patent Office.v roce 1889.

anonym

Vyspělý ? Ano jistě je, ale i tak se na něj hodí (stejně jako na jakýkoliv pozdější rok) výrok parodovaného Darth Vadera z filmu Spaceballs, kterému byl do kamene vytesán vznosný citát: „SAKRA, ANI V BUDOUCNOSTI NIC NEFUNGUJE !“ Dokonalé to nikdy nebude…