Přijde dnes Karel Gott na udělování Slavíků?

Co myslíte?
Díky za odpovědi.
Tak přece přišel.
http://www.no­vinky.cz/kultu­ra/387747-karel-gott-si-prisel-pro-slavika-osobne.html

Nejlepší odpověď
anonym

To se ptá ten, kdo je s Karlem kamarád? O Ti to neřekl, nenapsal…

Další odpovědi
jirka F

no četl jsem že by měl přijít ale bude sedět v hledišti i když mě se zdá že docela riskuje :(

ReHu

Má oslabenou imunitu, tak doufám, že ne.
Bude tam mnoho lidí a v tomto počasí je i mnoho nemocných.
☆☆☆☆☆☆☆☆
Moc mu to přeju. Slavíka i zdraví.
Opravdu si ho vážím.

anonym

vždycky mi bylo jedno, kdo tam bude, nebo kdo bude slavíkem

chachar1922

Cely Slavik byla fraška. Klus si dal pauzu, ale dostane oceneni misto takoveho Krajca, ktery vyprodal letos tolik koncertu. Dalsi vec, nevim na co dali do nominace Landu, kdyz nakonec mu zakazali moznost projevu (aspon si to tak myslím podle toho co psal na svem fb). A dalsi vec – proti Gottovi nic nemam, takovy clovek se rodi za stolet. Ale neverim tomu, ze toho Slavika nedostal jen proto, ze muze byt pro nej posledni. Verim, ze Slavik je zmanipulovany a opravdu se divim, ze oceneni si mohli jit prevzit jak rika bulvar „kontroverzni“ skupina Ortel.

Mc Merkurion

je mi to fuk,jen jsem zvědavej,jak dopadl Ortel…

anonym

Možná, ale jenom jestli ho do té doby nepotká kmotříček s kosou.

Emefej

Nemyslím si nic, slavík je mi ukradený.

anonym

Barboši,proto jsem tu otázku jsem vkládal.

anonym

Mc Merkurion -Však ten Ortel je z Plzně jako Jugar, „hej panedisdžokej, moc na mě nekoukéj“…https:/­/www.youtube.com/wat­ch?v=nbGfLZW5zXs

Mc Merkurion

to pro mě neni novinka,a aspoň skrz ně bylo nějaký vzrůšo,jak měli všici svrklí půlky,aby nevyhráli…

anonym

Ortel je z Plzně,co se na tom změní?
Hraje a má dost fanoušků.

anonym

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=RBTOkSsdr38