Avatar uživatele
Páťa Mach

Přihláška na SŠ

Dobrý den. Měl bych takovou otázku ohledně přihlášky na SŠ. Do ní jsme totiž zadali špatně poslední číslo v telefonním čísle. Paní na podpoře říkala, že by s tím žádný problém být neměl a akorát na tu školu kam bych se dostal musím zavolat/napsat že se stala chyba. Druhou možností je zrušit první přihlášku a vytvořit novou, ale to je prý zbytečné. Já na to mám podobný názor jako paní, ale zajímal by mě i váš.PS email je v přihlášce zadán také a správně.

Zajímavá 0 před 78 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Dobrý den,

obecně by to neměl být rozhodující problém. Telefonní číslo je důležité pro rychlé a snadné spojení se studentem, například v případě, že by škola potřebovala rychle vyřešit nějaký problém nebo poskytnout důležité informace. Ale pokud máte jiný způsob, jak školu informovat (email, osobní návštěva), měli byste být v pořádku.

Nicméně, určitě bych vám doporučil kontaktovat školu a oznámit jim tuto chybu, aby měli správné kontaktní informace. Také se ujistěte, jestli potřebují nějakou formální opravu přihlášky nebo jestli postačí ústní/v písemnou formou upozornit na chybu.

Zároveň je možné, že škola má na svých webových stránkách část s často kladenými otázkami (FAQ), kde by mohla být odpověď na vaši otázku, nebo kontaktní formulář, kde byste mohl uvést svůj dotaz.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cappuccino

Tak ver te pani na podpore. Zadnou prihlasku nerus!! Proste tam zavolej nebo napis mail se spravnym cislem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek