Drap

Přibližně za kolik si kupujete čepici pro něžné nošení ?

Nejlepší odpověď
zzzzz

jínná odpověď

Maminka mi je plete 🙂

Další odpovědi
Sůwa

jínná odpověď

To mne moc zajímá – co je to něžné nošení? Neznám.
Pokud by to mělo být běžné nošení, tak ty si sama pletu, případně háčkuji, ale něžné nošení se mi stejně líbí víc 🙂

Juricaj

jínná odpověď

Doplňuji:
Čepice už několik let nenosím, nedaří se mi najít žádnou, která by se mi líbila. Přešel jsem na klobouky. Černý klobouk se v zimě hodí ke kabátu, do deště… Na jaře, v létě, nebo na podzim nosím slamák se stužkou. Využívám toho, že máme v ČR Tonak, ale v případě nákupu tam je třeba počítat minimálně s 500 korunami za kus.

anonym

jínná odpověď

Doplňuji:
Někdy v hrabáku za bůra, jindy v krámě za 350,– Podle toho, jak ta čepice vypadá. Mám ráda čepice, klobouky, šátky, takže poměrně často.

anonym

více jak 100 kč

Mám – a používám, čepic i šátků několik – obvykle nějak ´určených´ (windstopper, moira, klimatex, merino) – bohužel, spíše za několik stokorun každá/ý.
😉

marci1

více jak 100 kč

Čepic moc nemám, spíše nosím klobouky.

kesim

nekupuji čepice

Hamon

jínná odpověď

To vam dneska nejak hromadne hrabe ci co?

Zbynas

do 5 Kč

Doplňuji:
Nenosím čepice. Ani v zimě. :)

Lorgins

nekupuji čepice

Doplňuji:
Také nenosím čepice. V létě mám kvůli nich zpocené a zplihlé vlasy a v zimě mi postačí kapuce. Ani pod přilbu na horách nic nenosím. Nemám je příliš v oblibě.

Nuk nuk

jínná odpověď

Doplňuji:
Pro něžné nošení si nekupuji žádnou čepici. :)

zzzzz

🙂 jsem zvědavá, která část oblečení bude následovat v další otázce:-))))))

zjentek

jégrovky ..něžné nošení

zzzzz

😁

marci1

🙂 🙂 🙂 také mě to napadlo 🙂