matej.kv

Proč se při prozvánění se telefon sám vypne?

mám mobilního operátora mobil.cz a kdyz mi nekdo volá po pátém pipnutí se típne a volajícímu hlásí nedostupnost zkousel jsem dva jine telefony a deje se to same co s tím delat

Odpovědi
cochee

No asi nic, když ti to dělá i na jiných telefonech, tak je to vlastnost sítě tvého operátora.

cynique

Taky jsem u mobil.cz a nic podobného se mi neděje. Opakovaně jsem to nechal prozvonit 15–20×. Spojení musím přerušit, jinak zvoní doblba.