sesednizkola

Při namrzle troleji jsou zvedlé oba pantografy?

Zajímavá otázka zde . http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-jedno-ktery-trolejovy-sberac-pantograf-je-pri-jizde-zdvihnut No v odpovědi je napsáno, že když je námraza tak přední pantograf rozráží led a zadní odebírá proud, ale nad 50 km v hodině musí být jeden pantograf dole. Takže v zimě v rychlosti nad 50 km teda rozrážeč neni potřeba?

Odpovědi
jjj123456789

Při namrzlé troleji se obvykle s elektrickými jezdí jen kousek, a to jen když brání provozu.