Přezouváte se v práci do pohodlnější obuvi (pantofle, sandále, bačkory)?

Doplňuji:
http://finance­.idnes.cz/pre­zouvani-v-praci-0an-/podnikani.as­px?c=A120919_114125_pod­nikani_bab

Nejlepší odpověď
anonym

Pracovala jsem na chmelnici a v lese a tam by se člověk v domácí obuvi přizabil.
Doplňuji:
Pouze pokud bylo velké vedro, tak jsem nosila lehké tenisky. Ačkoliv bylo dobré brát si se sebou i holínky, neboť počasí bývá nevyzpytatelné.

Další odpovědi
Děda Louda

Naopak.

manon

Myslím, že jsou strašlivě různorodá pracoviště a požadavky se taky různí. Někde to bez společenských bot asi nepůjde, jinde přezouvání do něčeho pohodlnějšího nemusí vadit – vždyť to zrovna nemusí být plyšové pantofle s bambulí, existují i elegantní vzdušné pantofle na podpatku nebo nějaké díraté lehké boty pro pány. Někde budou nejvhodnější anatomické pantofle a jinde gumáky nebo pevná pracovní bota.
Hlasuji pro zdraví pro nohy, pokud to jde :)

honza19hk

Ne,běhat po stavbě v pantoflích moc nejde.

brazdarom19

Tak záleží jakou máte práci. Já si toto v práci moc nemůžu dovolit, ale třeba manželka se v práci přezouvá. Co vím, tak tam nosí takové ty crocs boty, co si koupila v https://ccc.e­u/cz/crocs Prý jí vyhovují víc, než klasické pantofle. V těch se jí prý hodně potily nohy. V Crocsech prý ne.