marfyp

Přetěžování vozovky

Ulice, kde bydlím, je určená jako spojovací komunikace s rodinnými domy. Z důvodu výstavby je nyní přetěžována, že jsou patrné praskliny na jejím povrchu. Kde se mohu proti tomuto bránit? Jak můžu tomuto přetěžování zabránit?
Děkuji

Odpovědi
.

muzete zajit na obecni urad a tam to nahlasit, ale ten clovek, ktery stavi tam asi jen potrebuje dovezt stavebni material apod. a urcite to nedela schvalne… neni skoda mu delat problemy?