abcdef

Mohu mít problém s přijetím k PČR, pokud jde u mě o přestupek za krádež 69 Kč v obchodě a s blokovou pokutou 200 Kč?

přestupek, krádež v obchodě 69Kč a bloková pokuta 200 kČ

Tak to bude asi stále problém při přijímacím řízení k policii ČR že? pokud se to tedy nikdy nesmaže. Chtěla jsem jít totiž pracovat k Policii ČR a vím, že tohle si ověřuji.

Odpovědi
Rokio

Pro přijetí do policie ČR tento přestupek nevadí. Přestupky obecně nevadí při přijetí do služeb policie. Jinak samozřejmě musíš splnit ostatní požadavky – fyzické a psychické testy, absolvovat úspěšně lékařskou prohlídku, mít požadované vzdělání, mít čistý trestní rejstřík (pozn: Ten máš, pokud jsi se nedopustil trestného činu) a mít požadovaný věk.

Drap

Záleží na přijímacích podmínkách. Kdybych rozhodoval já, tak bych určitě kozla zahradníkem nedělal.