Cool.Barbie

Přestup na novou školu…

Od září budu přestupovat na novou školu a navíc jako jediná z naší současné třídy. Mám z toho docela strach a bojím se že nezapadnu a nebudu vědět jak s nimi navázat kontakt…

Nejlepší odpověď
PostApMan

A do prváku? Pokud ano, nebudeš jediná kdo tam bude nová, a s tím zapadnutím si nemusíš lámat hlavu.
Jestli nastupuješ už do „zavedeného“ kolektivu, buď v klidu jako nová budeš hvězda třídy a každý bude na tebe zvědavý, o společnost nebudeš mít nouzi. Sama určitě víš že po pár letech se stejnou třídou je fajn někdo novej kdo tzv. „rozvíří vodu“.

Jestli se chceš s někým znát až tam půjdeš, zkus Facebook,nebo spoluzaci.cz od seznamu, najdi tam svojí školu a zkontaktuj se s někým.