Deli

Přestěhování dětiček z ložnice rodičů do dětského pokojíčku.

Když už jsme dnes u těch ložnic… 🙂
S první dcerou jsem spala 4 roky. Když už jsem to pak takhle nechtěla, odvykací kůra byla náročná pro obě a dlouhá. Druhou jsme v 10 měsících dali do jejího pokojíčku. Od první noci byla spokojená a my také.
Jak to máte u Vás doma? Jaké máte zkušenosti?

Nejlepší odpověď
janek66

Dcera měla něco přes rok a půl když začala spávat sama v pokoji.Zvykla si hned a žádné problémy s nočním strachem nebyly.

Další odpovědi
coco

Dceři jsme vyšperkovali pokojík ve 4 letech. V noci mezi 24 a 2 se budí na záchod a „splete si dveře“.Takže ráno se budíme v posteli 3.