Bucpet

Přestalo mi na notebooku fungovat propojení přes hdmi

Mám starý notebook na kterém si v dílně pouštím filmy nebo poslouchám knihy. Kvůli malému monitoru si noťas připojuju k tv hdmi kabelem. Vše bylo v pohodě, dokud jsem nezkoušela zapojit sluchátka přes Bluetooth adaptér. Hdmi přestalo fungovat asi týden potom. Nic jiného jsem na noťasu nedělala. Může být chyba někde v nějakém nastavení? Předem dík za odpověď.

Odpovědi
Themeansar

Buď je vadný kabel nebo je vadný operační systém

elkon

Pokud by to bylo v nastavení, musíš si to prověřit sama. Nebo to dej někomu, kdo tomu rozumí.