Ucetni

Poradíte,jak vyřešit problém s monitorem BenQ ML22411, který přestal ze dne na den fungovat?

Problém s monitorem BenQ ML2241

Zdravím,

po dlouhe dobe mam problem s monitrem BenQ ML2241 (monitor s Tv), ze dne na den prestal fungovat monitor pro pc, tzn. nejde zmacknout tlacitko Input a to ani na ovladaci, zda se ze TV funguje, ale bohuzel jako monitor k pc je nepouzitely, protoze se neda nastavit Input na HDMI nebo cokoliv jineho. Proste po zmacknuti tlacitka se nic nedeje, ani po zmacknuti na ovladaci zadna reakce. Prosím o radu nebo jakoukoliv zkusenost, nejsem moc nadany co se tyce elektroniky.
Diky.

Odpovědi
Edison

Klidně mohla odejít matice s přepínačem vstupů. Takže servis… nebo vyhodit.

Arne1

Je to polámané ⇒ Servis

anonym

mikrospínač pod tlačítkem by měl být relativně snadno nahraditelný, svěřil bych to servisu. Bohužel si řeknou řádově víc, než kolik je to bude na náhradním mikrospínači a čase stát, takže se ti oprava možná vůbec nevyplatí. Zkus to s pájkou v ruce sám… nebo to pošli na aukro s popisem chyby. Tam jsou provozovatelé bazarů kteří ví jak jednoduché je mikrospínač na hradit a koupí to od tebe i s tou vadou.

PetraLehka

Příspěvek smazán administrátorem.

Edison

George, pokud mu to nejde ani z ovladače, vidím problém hlouběji.