XaNN X

Přestalo mi chutnat jídlo, cítím tam jednu hnusnou chuť, co s tím?

je to doba, co mi přestalo chutnat maso, saláty, atd.: a cítím tam jednu hnusnou chuť, a myslel jsem, že za nějakou dobu to bude v pohodě, ale furt nic, a fakt nevím, co s tím, a byl bych rád, kdyby se našla nějaká odpověď…

Odpovědi
Tomáš1234

Tohle se mi přesně děje po prodělanėm covidu.

elkon

Vyměň kuchaře. Zřejmě je v jídle nějaká složka, co ti nechutná.

zjentek

Z jakýho řetězce/fast foodu?

Mně se tohle stává běžně a už jsem kvůli tomu musel z jídelníčku ÚPLNĚ VYŘADIT následující: GUTY, UGO, SOBWAY, TUK TUK a prakticky všechny regionální noname žrádelny Asiatů.

Taky jsem si ověřil, ODKUD z Polska berou Asiaté (včetně ZNÁMÝCH FF řetězců) zeleninu a kuřecí maso. A TO NECHCEŠ VĚDĚT, věř mi! Ale to platí pro Ostravsko/Opavsko, jinde to nemusí být tak tragické.

Držím palce při řešení, neboť jsme to, co jíme.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.