opa

Přestal mě pracovat program Internet Explorer

Přestal mě pracovat program Internet Explorer.Píše mě to:Problém s touto webovou stránkou způsobil zavření a opětovné otevření záložky v aplikaci Internet Explorer.Nevím co mám udělat???

Nejlepší odpověď
www

Málo informací.
Důležitý je systém Win a tím i verze IE, čištění ap.
Např. v IE8 lze nastavit IE do původního stavu, což většinu problémů vyřeší.
Někdy ale stačí pouhé vyčištění PC, třeba CCleanerem zdarma. Vyzkoušej proto nejprve čištění, v případě nutnosti pak nastavení IE.
Zkušenost

Další odpovědi
badisko

reinstal ..tim nic nepokazis … ke stazeni zde … http://window­s.microsoft.com/cs-cz/internet-explorer/download-ie

mosoj

Proveď aktualizaci IE. V současné době proběhla poměrně rozsáhlá aktualizace IE.

A vůbec provádíš aktualizace celého OS systému ?