Avatar uživatele
Vendulatko17

Problém s Internetem Explorerem

Dobrý den, mám problém s IE. Pracuje velmi pomalu a na jakékoli stránce se cca po 5ti minutách zasekne a neodpovídá. Viry na počítači nemám, tím to není. Napadlo mě že bych ho odinstalovala a zase nainstalovala, ale nevím jak. Nenašla jsem ho v nabádce programů k odinstalaci. Ani v programech nemá žádný soubor, kterým by se dal odinstalovat. Děkuju za rady ;)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? rynek878 před 4858 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

nebývám tak stručný, ale i tato stručná rada je příhodná … vyhodit explorer a vyhýbat se tomuto nepovedenému prohlížeči velkým obloukem!

Mnohem kvalitnější prohlížeče jsou:

A/ www.google.com/chro­me

B/ www.firefox.com

//

Konkrétně Chrome je až 100× rychlejší ve srovnání s explorerem pokud jde o vykonávání interpretovaných web aplikací. Nic rychlejšího už neseženete. Ten přechod na něj se u vás imho vyplatí.
Doplňuji:
jinak máte pravdu že je obtížné explorer odinstalovat … micrsooft si tímto unfair způsobem zajišťuje abyste se jej nezbavila i kdybyste stokrát chtěla. Naštěstí ale můžete alespoň smazat jeho ikonu a používat jiný, bez ohledu že „tam někde“ explorer hnije dál.

Je to asi trochu expresivní vyjádření, ale většina lidí od fochu by měla asi velmi podný pohled na věc.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rynek878

Pokud budete trvat na odinstalování Internet exploreru,tak ovládací panely-přidat,odebrat program-na levé straně vybrat-přidat,odebrat součásti systému,viz link:

Zdroj: http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­0344nadap085142904­160231.jpg

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek