Vendulatko17

Problém s Internetem Explorerem

Dobrý den, mám problém s IE. Pracuje velmi pomalu a na jakékoli stránce se cca po 5ti minutách zasekne a neodpovídá. Viry na počítači nemám, tím to není. Napadlo mě že bych ho odinstalovala a zase nainstalovala, ale nevím jak. Nenašla jsem ho v nabádce programů k odinstalaci. Ani v programech nemá žádný soubor, kterým by se dal odinstalovat. Děkuju za rady ;)

Nejlepší odpověď
anonym

nebývám tak stručný, ale i tato stručná rada je příhodná … vyhodit explorer a vyhýbat se tomuto nepovedenému prohlížeči velkým obloukem!

Mnohem kvalitnější prohlížeče jsou:

A/ www.google.com/chro­me

B/ www.firefox.com

//

Konkrétně Chrome je až 100× rychlejší ve srovnání s explorerem pokud jde o vykonávání interpretovaných web aplikací. Nic rychlejšího už neseženete. Ten přechod na něj se u vás imho vyplatí.
Doplňuji:
jinak máte pravdu že je obtížné explorer odinstalovat … micrsooft si tímto unfair způsobem zajišťuje abyste se jej nezbavila i kdybyste stokrát chtěla. Naštěstí ale můžete alespoň smazat jeho ikonu a používat jiný, bez ohledu že „tam někde“ explorer hnije dál.

Je to asi trochu expresivní vyjádření, ale většina lidí od fochu by měla asi velmi podný pohled na věc.

Další odpovědi
rynek878

Pokud budete trvat na odinstalování Internet exploreru,tak ovládací panely-přidat,odebrat program-na levé straně vybrat-přidat,odebrat součásti systému,viz link:

Zdroj: http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­0344nadap085142904­160231.jpg