Steve90

Nevíte, jak je to s použitím přenosného reproduktoru a současným nabíjením telefonu?

Přenosný reproduktor a soucasne nabijeni tel

Chci se zeptat,slysel jsem ze prenosne reproduktory prehravaji hudbu z telefonu ho i zaroven nabiji aby se po chvilce nevybil…co je na tom pravdy? Jedna se o to,ze jedu na dovolenou a planuju na plazi prehravat hudbu z telefonu,ale telefon pri vetsi zatezi vydrzi tak max dve hodky a nabijecku tam pochopitelne nikde nepouziju :))

Diky za odpoved a preji hezky den

Odpovědi
jáára

Kup si powerbank. I když některé reproduktory (JBL) mají dostatečnou kapacitu aby telefon udrželi naživu.

Edison

Značka od značky, model od modelu. Nutno číst popisy, návody, recenze, informovat se o konkrétních výrobcích. Doporučuji navštívit třeba toho zelenýho tajtrdlika, klidně přes net… Maj poradce, tak jistě povědi, co a jak.