potvoranate

jak udělám aby normální 5.1 byli na baterky (přenosné)??

ahoj chtěl bych se zeptat jak udělám z normálních reproduktoru 5.1 do zastrčky aby byli přenosné? hlavně na baterky

jsou to tyto rekroduktory:http://www.al­za.cz/reproduk­tory-logitech-x-530-d52705.htm

Odpovědi
anonym

Někde na youtube jsem viděl že pokud naskládáte 20 × 12V baterek a tak vám to dá výkon zásuvky. Ale musíte řešit i nějakou ochranu proti zkratu. Pokud je to v záruce moc bych se do toho nešťoural.

honza19hk

baterku z náklaďáku nebo z tanku(600Ah) na 12 V a měnič napětí 12/230.Ale moc dlouho to hrát nevydrží. Jestli si ale myslíš že to budeš napájet monočlánkama tak na to můžeš zapomenout,spotřeba repro je docela velká.Ovšem baterka třeba z Tatry 813 8×8 váží cca 60kg a z např VT-55 cca 200kg.Jestli chceš jednu z vyprošťováku můžeš si pro ni přijet a s sebou 3 chlapy. Mě už je k prdu,v tanku už mám novou.