Dodopolasek

Potřebný příkon pro obecní aparaturu?

Kolik odhadem může vyžadovat jako příkon klasická obecní aparatura? Vím, že to řeší pohled na štítek, ale nyní to potřebuji alespoň hrubo odhadnout. Většina obcí používá podobné typy a někdo třeba budete mít zkušenost na jak silnou elektrocentrálu se s tím dá spolehnout.

Odpovědi
tom004

Dobré ráno. Těch možností je několik. Viz odkaz. Takže i v místech,kde není možnost připojit se na síť,stačí k napájení malá přenosná elektrocentrá­la,s rezervou cca 1,5kW.

http://tv.etro­nic.cz/index.php?ma­in_page=index&cPat­h=162