Ondra124

Přemalovat zeď?

Maloval jsem za mírného šera a neuvědomil jsem si že to není dobrý nápad, ráno jsem zjistil že na zdech jsou fleky hlavně po okrajích. Můžu to přemalovat jen tam nebo musím celou zeď aby barva zůstala ve stejném odstínu?

Odpovědi
Dochy

Pokud máš stejnou barvu (ideálně bílou) lze přetřít jen ten kousek. S barevnýma to může být složitější, ale mělo by to fungovat také.

paul1

Asi bude lepší přemalovat celou zeď, jinak to může být zase v rozdílných odstínech.

elkon

Stačí to přestříknou stříkačkou. Dělal jsem to běžně.