arygnoc

Přeji všem dobré ráno (part 2).

Přeji všem dobré ráno (já vím, čas pokročil).

Dnes se konečně na Vysočině ukázalo sluníčko, tak se půjdu podívat, jestli náhodou nějaký ten hřibek neukazuje klobouk.
Ale až odpoledne ;)

Tak z procházky nic nebude, venku sa začali čerti ženit.
Hřibky zase jednou mají štěstí.
Doplňuji:
No nic, sluníčko odchází, vítr ustal, kroupy už padaly také, nastal čas načít moravské zásoby vínka a uctít Dionýza.

Cink, na zdraví.

A hezký nedělní podvečer, večer, přednocí i noc.

(-iv-: nene, neodcházím, nene, jestě jsem tu, dnes si odpovědi šetřím :P )

Nejlepší odpověď
www

Nejen Brno, ale bez pořádného houbového deště je i blízké okolí. V lese sem tam cosi a pokud jeden nesbírá vše co je k jídlu, zatím to nestojí ani za řeč ☹
Tip: za týden zkusit právě Vysočinu a dej pak vědět kde! 😁

Další odpovědi
dědapetr

V Brně pořád slunko.Prší jen sporadicky v noci,ale málo.Tady porostou papíráci.
Doplňuji:

  • iv- upřesňuji podpapíraci nechtěl jem být po obědě nechutný.

anonym

Nebo se vam nechce od pc , ze ?? Mate strach , ze vas budeme s Hanny zase drbat , ze ?? My budeme ale i tak ! :-p
Dedopetre , jaci papiraci ? To je nejaka Brneska hatlapatlanstina ?? ☹ -iv-
Doplňuji:
Jezisimaria !! A ja uz chtela listovat v atlasu hub. !! 🙂

panenka

No jo to počasí si s náma dělá co chce já tu mám sluníčko a doufám že vydrží ,protože mám venku vyprané prádlo a židle které jsem dnes natírala.

Terryle

hm, a tady v praze je furt šeredně, pod mrakem a fičí divně studenej vítr. Pche. Aspoň mě to netáhne ven a můžu se učit :o/
PS: dobrý odpoledne všem!

hanny 2

  • iv-aby bylo jasno,podpapíráci jsou ho..a pod papírem.Kdybys ještě chtěla něco vědět z brněnské hatlapatla…,tak dej vědět.Ale typycký brněnský "hantec"moc neovládám,protože ho nesnáším.

Doplňuji:
Opravuji – typický.

anonym

Hezký a uplakaný podvečer ze západu.Je to tady jako v dubnu,od rána už chybí jen nasněžit.Arygnoc-tady je hub ,nikdo se nevrátil s prázdnou!

anonym

Jami , odkud ze jsi ze zapadu ?? 🙂