Avatar uživatele
zjentek

Přejete si, aby skupina ABBA začala zase tvořit? Nebo je interpretů na scéně již dost?

Tak třeba já bych si přál, aby se vrátil V. Menšík a J. Hrzán. Podobných osobností je tady málo. Ale je pravda, že prakticky každý je originál a tak je možné, že i nová tvorba sk. ABBA by některé mohla oslovit klidně i dnes. Tím myšleno, že by to pro ně jako nebyla nuda… Není problém, děkuji.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1431 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Tak jako se říká, že nevstoupíš dvakrát do stejné řeky, tak i nová ABBA by už byla něco jiného. Byli to ale skvělí hitmejkři, takže kdyby jim vydržel elán, mohli by zase okouzlit v jiné rovině. Ale takové comebacky se stávají jen zřídka.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Malvína

Myslím, že svou slávu už mají za sebou a nesklidili by takový úspěch jako tenkrát. Dneska je to prostě jiné, podle mě by už tak nezaujali. Trh s hudbou je mnohem mnohem rozšířenější. Jejich písničky mám ráda, ale chytat druhou mízu by už nemuseli. Mohlo by to dopadnout jinak než úspěšným návratem a poškodili by si akorát jméno.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Oni ještě neumřeli? ;) :D :D

NE, jejich styl nezapadá do dnešní doby a silně pochybuji, že by byli schopní se přizpůsobit. Ať dělají retro koncerty (jako mraky ostatních) – OK, to by mělo šanci. Nicméně jejich hudba je prostě šitá na kalhoty do zvonu a švédské košile. Takovou ji mám rád a nerad bych, aby se mi zprotivili nějakými hokuspokusy.

Money, money, money, always sunny! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

ABBU nemusím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Na hudební scéně je velký výběr a svou slávu si ABBA vybrala. Originalita tkví v jejich dřívější době. Comebacky už většinou nejsou tak slavné a mohou udělat kaňku na jinak úspěšné kariéře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Je mi to jednu, ABBU jsem nikdy nemusel…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek