zjentek

Přejete si, aby skupina ABBA začala zase tvořit? Nebo je interpretů na scéně již dost?

Tak třeba já bych si přál, aby se vrátil V. Menšík a J. Hrzán. Podobných osobností je tady málo. Ale je pravda, že prakticky každý je originál a tak je možné, že i nová tvorba sk. ABBA by některé mohla oslovit klidně i dnes. Tím myšleno, že by to pro ně jako nebyla nuda… Není problém, děkuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

Tak jako se říká, že nevstoupíš dvakrát do stejné řeky, tak i nová ABBA by už byla něco jiného. Byli to ale skvělí hitmejkři, takže kdyby jim vydržel elán, mohli by zase okouzlit v jiné rovině. Ale takové comebacky se stávají jen zřídka.

Další odpovědi
Malvína

Myslím, že svou slávu už mají za sebou a nesklidili by takový úspěch jako tenkrát. Dneska je to prostě jiné, podle mě by už tak nezaujali. Trh s hudbou je mnohem mnohem rozšířenější. Jejich písničky mám ráda, ale chytat druhou mízu by už nemuseli. Mohlo by to dopadnout jinak než úspěšným návratem a poškodili by si akorát jméno.

aliendrone

Oni ještě neumřeli? ;) :D :D

NE, jejich styl nezapadá do dnešní doby a silně pochybuji, že by byli schopní se přizpůsobit. Ať dělají retro koncerty (jako mraky ostatních) – OK, to by mělo šanci. Nicméně jejich hudba je prostě šitá na kalhoty do zvonu a švédské košile. Takovou ji mám rád a nerad bych, aby se mi zprotivili nějakými hokuspokusy.

Money, money, money, always sunny! ;) :D :D

GM

ABBU nemusím.

anonym

Na hudební scéně je velký výběr a svou slávu si ABBA vybrala. Originalita tkví v jejich dřívější době. Comebacky už většinou nejsou tak slavné a mohou udělat kaňku na jinak úspěšné kariéře.

Emefej

Je mi to jednu, ABBU jsem nikdy nemusel…