ahold

Přejdete na Windows 10? Za měsíc končí nabídka bezplatného přechodu.

Pokoušela jsem se o to hned z počátku nabídky, ale nějak mi to nešlo. A když se podařilo, tak mi to nevyhovovalo, už ani nevím co. Nemám ráda změny na počítači.

Nejlepší odpověď
Kepler

Ani náhodou! Mám win7 a jsem spokojen. Kromě toho na win10 jsem neslyšel nic lichotivého. Neopravuj co dobře funguje!

Doplněno: a to jsem ještě zapomněl, že spousta užitečných programů a aplikací na win10 nejede!

Další odpovědi
led

Aj Windows 1.1 je ešte pojazdný. Dokonca mnohí z nás, „pokrokových spiatočníkov“, pamätajú Zlaté časy DOSu a BASICu. Tiež, keď sa prechádzalo na Windows boli v rozpakoch a váhali opustiť nádherný BASIC a ASSEMBLER. Staré 8 bitové Windows mali ešte donedávna dokonca aj podporu.
Pokrok ide dopredu, kto zaváha a ostane stáť, končí.
Nedávno tu bola otázka o vývoji človeka. ak by ostal tam, kde mu bolo dobre, zanikol by tak ako zanikli neandertálci a kromaňonský človek. Vývoj života nečaká na tých, čo nestíhajú. To isté je aj vo vývoji techniky.

Adula.57

Teď mám win 8.1 a měnit je nebudu. Nejvíc mi vyhovovali win 8, ale už jsem si zvykla na tyhle, tak se mi to nechce měnit. Taky jsem slyšela na win 10 jen špatný věci a prý tam všechno sledují.

isteron

už som prešiel. Funguje.

postcd

Přešel jsem hned, jelikož se mi Windows 8 nelíbily v porovnání s Vista. W10 mají hezčí menu a asi mi přijde že jsem udělal dobře. Nevýhodou je že na tom nejdou některé hry a dokonce mám problém s připojením android telefonu přes USB.
Během 30 dnů se lze vrátit zpět k WIndows 8. Já provedl zálohu systémového disku Win.8 pomocí programu RedoBackup (bootovací USB fllash disk).
Po instalaci je potřeba vypnout různé služby co odesílají data Microsoftu. Já použil softwary O&OShutUp a Spybot Anti-Beacon.
Spokojenost. A díky záloze byhc měl mít možnost se kdykoliv vrátit na Win.8 ale nepočítám že to budu potřebovat.

Frogman

Na virtuálu mám všechny verze Windows, takže o něm vím své, ale na fyzický pc (notebook) Windows 10 ani zadarmo dávat nebudu!
Mám Windows 8.1 a jsem naprosto spokojen.

Nechápu, proč tolik lidí (asi ± 20 % všech OS je už Windows 10) si Windows 10 nainstalovalo. V drtivé většině je to kvůli ročnímu upgradu zdarma a snad i kvůli tomu, že se bude vyvíjet pořád dál, takže budou k dispozici nové a nové aktualizace.
Snad nikdy v životě Windows 10 nebudu plnohodnotně používat… :D
Tolik z mé strany. ;) :DD

Schválně, kdy bude třeba i myčka používat OS Windows 10… :DDD

cochee

Na Win10 určitě nepřejdu. Win10 si nainstaluju až případně na nové železo. Bezplatný přechod mě nezajímá. 95% problémů s Win10 mají lidi kvůli toho, že na Win10 migrovali a ne je nainstalovali z čistého stolu. Za což samozřejmě nemůžou, když to tak Mikrošit zařídil.

mosoj

Kepler co ti například nejede ? Jako obvykle jenom kecy.
Jinak každého věc.

Kepler

Mně jede vše, páč mám win7. Ty už sis dlouho žádné programy nestahoval, že? Tak se mrkni a zkus něco stáhnout. Prostě je pořád málo programů vhodných pro win10. Pak mluv něco o kecech 🙂

anonym

Měl bych ještě Windows XP kdyby na měm šly Directx 11 hry a měl aktuálnější zabezpečení. To co předvádí Microsoft u Win 10 mě hlava nebere. Zůstanu loajální Windows 7. Osmičky nemám rád.

ahold

Měla jsem taky XP a max. spokojenost.
S novým počítačem se ke mě dostal Win 8.1 tak jsem si musela zvyknout. A do těch desítek nepůjdu.