Avatar uživatele
ahold

Přejdete na Windows 10? Za měsíc končí nabídka bezplatného přechodu.

Pokoušela jsem se o to hned z počátku nabídky, ale nějak mi to nešlo. A když se podařilo, tak mi to nevyhovovalo, už ani nevím co. Nemám ráda změny na počítači.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Frogman před 2875 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Ani náhodou! Mám win7 a jsem spokojen. Kromě toho na win10 jsem neslyšel nic lichotivého. Neopravuj co dobře funguje!

Doplněno: a to jsem ještě zapomněl, že spousta užitečných programů a aplikací na win10 nejede!

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Aj Windows 1.1 je ešte pojazdný. Dokonca mnohí z nás, „pokrokových spiatočníkov“, pamätajú Zlaté časy DOSu a BASICu. Tiež, keď sa prechádzalo na Windows boli v rozpakoch a váhali opustiť nádherný BASIC a ASSEMBLER. Staré 8 bitové Windows mali ešte donedávna dokonca aj podporu.
Pokrok ide dopredu, kto zaváha a ostane stáť, končí.
Nedávno tu bola otázka o vývoji človeka. ak by ostal tam, kde mu bolo dobre, zanikol by tak ako zanikli neandertálci a kromaňonský človek. Vývoj života nečaká na tých, čo nestíhajú. To isté je aj vo vývoji techniky.

Upravil/a: led

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?mosoj Nahlásit


Avatar uživatele
Adula.57

Teď mám win 8.1 a měnit je nebudu. Nejvíc mi vyhovovali win 8, ale už jsem si zvykla na tyhle, tak se mi to nechce měnit. Taky jsem slyšela na win 10 jen špatný věci a prý tam všechno sledují.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
isteron

už som prešiel. Funguje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
postcd

Přešel jsem hned, jelikož se mi Windows 8 nelíbily v porovnání s Vista. W10 mají hezčí menu a asi mi přijde že jsem udělal dobře. Nevýhodou je že na tom nejdou některé hry a dokonce mám problém s připojením android telefonu přes USB.
Během 30 dnů se lze vrátit zpět k WIndows 8. Já provedl zálohu systémového disku Win.8 pomocí programu RedoBackup (bootovací USB fllash disk).
Po instalaci je potřeba vypnout různé služby co odesílají data Microsoftu. Já použil softwary O&OShutUp a Spybot Anti-Beacon.
Spokojenost. A díky záloze byhc měl mít možnost se kdykoliv vrátit na Win.8 ale nepočítám že to budu potřebovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Frogman

Na virtuálu mám všechny verze Windows, takže o něm vím své, ale na fyzický pc (notebook) Windows 10 ani zadarmo dávat nebudu!
Mám Windows 8.1 a jsem naprosto spokojen.

Nechápu, proč tolik lidí (asi ± 20 % všech OS je už Windows 10) si Windows 10 nainstalovalo. V drtivé většině je to kvůli ročnímu upgradu zdarma a snad i kvůli tomu, že se bude vyvíjet pořád dál, takže budou k dispozici nové a nové aktualizace.
Snad nikdy v životě Windows 10 nebudu plnohodnotně používat… :D
Tolik z mé strany. ;) :DD

Schválně, kdy bude třeba i myčka používat OS Windows 10… :DDD

Upravil/a: Frogman

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Na Win10 určitě nepřejdu. Win10 si nainstaluju až případně na nové železo. Bezplatný přechod mě nezajímá. 95% problémů s Win10 mají lidi kvůli toho, že na Win10 migrovali a ne je nainstalovali z čistého stolu. Za což samozřejmě nemůžou, když to tak Mikrošit zařídil.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mosoj

Kepler co ti například nejede ? Jako obvykle jenom kecy.
Jinak každého věc.

před 2875 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Mně jede vše, páč mám win7. Ty už sis dlouho žádné programy nestahoval, že? Tak se mrkni a zkus něco stáhnout. Prostě je pořád málo programů vhodných pro win10. Pak mluv něco o kecech 🙂

před 2875 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Měl bych ještě Windows XP kdyby na měm šly Directx 11 hry a měl aktuálnější zabezpečení. To co předvádí Microsoft u Win 10 mě hlava nebere. Zůstanu loajální Windows 7. Osmičky nemám rád.

před 2875 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ahold

Měla jsem taky XP a max. spokojenost.
S novým počítačem se ke mě dostal Win 8.1 tak jsem si musela zvyknout. A do těch desítek nepůjdu.

před 2875 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek