marmar

Předvolání

Dobrý den, dnes mi přišlo předvolání kvůli internetovém podvodu. Někdy začátkem ledna jsem měl vystaveno několik věcí na serveru bazos.cz, jen u jedné paní která mi poslala peníze převodem se stala chyba a já si spletl adresu s jinou zájemkyní. Zjistil jsem to až dnes a škoda je sice jen pouhých 650 Kč, ale zajímalo by mě co mám očekávat a jak dále postupovat? Paní peníze klidně vrátím a přiznávám svou chybu, takže doufám, že mě nečeká žádné soudní potahování nebo nějaká tučná pokuta. Děkuji

Odpovědi
anonym

Pokud uvedeš vše do souladu, tak se nemáš čeho bát. S tou paní se domluv a vrať peníze, to platí i pro osobu, které si omylem zaslal věc.

marmar

Nemám se tedy obávat žádné pokuty nebo podobně?