Mili @

Představ si, vracíš se z vydařeného večírku

a snažíž se vysvětlit řidiči taxíku, jak se jmenuje ulice, kde bydlíš.

Chtěla byste bydlet v ulici U úlů?

Doplňuji:
snažíš se taxikáři vysvětlit, kde bydlíš …
U uuuuluuuuuu 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

Asi bych huhlal jako ten ze Střelic;
http://www.no­vinky.cz/krimi/218024-a-vy-jste-pozil-alkohol-pta-se-policisty-namol-opily-ridic-na-brnensku.html

Další odpovědi
panenka

Mě by to nevadilo

myšpulín

Já klidně, neměla bych s tím problém 🙂 a věřím, že taxikář taky ne 🙂 hlavně, že ze mě bude mít nějakou kačku 🙂

magicm18

Vtipna otazka.Priznam se,ze ze se mi to jiz stalo.Bydlim v ulici „Ke kůlu “22

lorja

Napadla mě odpověď:"Bydlím v ulici u včelích domečků."Pokud by měl taxikář smysl pro humor,snad by jsme se domluvili.