Human

Prečo sú takmer všetci teroristi moslimovia?

Nejlepší odpověď
mosoj

Protože se vládám hodí je z nich dělat !

Další odpovědi
Awe

S vírou to nemá co dělat…Ale v těchto zemích je 98% muslimů takže tím to bude.V koránu není psáno ať se vraždí ve jménu Aláha.Jako v křesťanství,není to tak dávno co křesťané měli křižácké výpravy ve jménu boha, pouze se zabíjelo a kradlo.Náboženství jako takové je největší zlo co může na světě být.Ať je to křesťanství,is­lám,budhizmus (kde se mimochodem také vraždilo v číně) a jiné.Lidi se vyvraždí ve jménu boha, protože se jim druhé náboženství nebo etnická skupina nelíbí.Je to pouze záminka jak si přivlastnit majetek.Krásná ukázka je dnes u círekvních restitucí v ČR.Jednoduše řečeno jedná se o majetek a ve jménu boha to není až tak „chladnokrevné“­.Proto neuznávám náboženství, k věřícím se vyjadřovat nebudu to by bylo na dlouho i když jsem napsal více než bych měl

petruse369

Víra jim káže, že mrtvý Američan je dobrý Američan…

anonym

Přečti si korán, je to velmi útlá knížečka a pochopíš, že dochází ke zneužití víry. Jako kdysi křesťané.

arygnoc

nie je to až tak pravda.

kto bojuje za to, aby mohol žiť vo vlastnej krajine tak, ako chce, nie je terorista. Otázka je, ako to hodnotiť, keď proti agresorovi útočí na jeho vlastnom území – tam ho agresor nazve teroristom.

a v istom slova zmysle má pravdu, lebo útok na civilné objekty je skutočne svinstvo – koniec koncov, ako i vojna ako taká. A k tomu žiadna vojna nie je „čistá“, hynú pri nej nielen vojaci ale i civilné obyvateľstvo včítane detí.

bojov o sebaurčenie prebieha práve najviac v arabskom svete.
Nakoľko právo chrániť svoje kultúrne tradície si uzurpovala práve cirkev (rozumej duchovní), táto svoje mocenské ciele dosahuje práve nie príliš „košér“ prostriedkami – útokmi na civilistov s cieľom ich terorizovať (len majte strach!), aby títo volali po zrušení vojenských operácií cudzincov (USA, NATO a v poslednej dobe je aktívne je i Francúzsko) v arabskom svete.

preto teroristi.
preto islamisti.
lebo sa chcú pozabíjať medzi sebou sami a my sa im do toho pletieme.

ponovotny

jestli si to opravdu myslíte, tak jste dobrý produkt mediální masáže. Nejdříve by jste měl vysvětlit co myslíte teroristou. Pokud je to zjednodušeně osoba, která útočí na někoho (něco), tak po celém světě najdete hromady teroristů a hodně z nich muslimové nejsou. Pojem terorista ale není platný ve válce, kdy se jedná o partizána.

ponovotny

arygnoc- když by se tu u nás rozdávali zbraně a ze zahraničí by sem docházeli „rebelové“, tak bychom se tu taky mezi sebou dojebali a to i bez islámu ;)