led

Prečo si viacnásobní užívatelia tejto stránky zakladajú nové účty? Čo na to hovoria „multiužívatelia“?

Nájdeme tu užívateľov aj s viacerými účtami. viď citát: „quentos … a proč ty si zakládáš pořád nové a nové nicky?“ https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-je-v-americe-plno-bezdomovcu-a-spiny-na-ulici-na-kazdym-m2
Zaujímajú ma dôvody, ak nejde o zištnosť, hamižnosť a snahu klamať iných užívateľov.
Pripájam sa k tejto otázke:
„proč ty si zakládáš pořád nové a nové nicky?“
bolo by zaujímavé poznať názor aj týchto „multiužívateľov“

Nejlepší odpověď
Drap

O mne napadla podobná myšlenka už dříve. Bohužel žádný rozumný ani logický důvod, kromě snad podvodů a nefér hry jsem v tom nenašel. Budu rád, když někdo zasvěcený to osvětlí.

Další odpovědi
miroslav.bk

Ego.

annas

Domníávám se, že uživatel, na něhož jste vložila odkaz, je zde pod třetím profilem.

U těch dvou předchozích je uvedeno, že jeho profil je deaktivovaný. Takže tento uživatel neporušil kodex, v tom smyslu, že se sám boduje.
Snad.

Porušoval kodex jinak, protože nedodržoval jiná pravidla.

Proč se někteří uživatelé, kteří museli odejít kvůli porušování pravidel, vracejí zpátky třeba po čtvrté? Často nepatří mezi tzv. dobré holuby. Nebo u nich platí, že pachatel se vrací na místo činu?

Myslím si, že mnozí „multiuživatelé“ spoléhají na to, že se zde uživatelé obměňují, takže se domnívají, že všechno zlo, které zde „spáchali,“ je zapomenuto .

Vzpomeňte si, že nedávno se zde objevil uživatel, možná 2 kamarádi, kteří zneužili některé profily. stávajících uživatelů – měli jich 15. Ale jeden předchůdce asi 25 profilů. Profily jim sloužily jen k bodování.

O čem to svědčí? Že chtěli ukázat, jak umí přelstít Odpovědi, jak jsou dokonalí, chtěli být středem pozornosti, občas někoho uraziili ,
protože uživatelé na ně reagovali, takže si způsobilii škodolibou radost.

Přece "Já na to mám, já se vyznám v tlačenici … "

Mc Merkurion

… no, jedna z možností je, že když se proflákne, že je to idiot, tak si myslí, že otevřením jiného účtu své chování zamaskuje, kdyby nebyl blbec, věděl by, že tomu tak není …
… druhá varianta je nahánění bodů …