terry

Přátelé, používáte běhěm dne pouze 1 zubní kartáček nebo ráno a večer jiný? A jak často je měníte za nový? Díky.

Nejlepší odpověď
Drap

Na jeden či dva zuby mě bohqatě stačí jeden. Měním občas

Další odpovědi
hanulka11

používám ráno i večer stejný /měkký/a měním ho tak 1× měsíčně

zzzzz

jeden, ale kvalitní, měním co 3 měsíce

david22

Také jen jeden. Neznám nikoho, kdo by měl dva. Měním ho každé 3 měsíce.

pusinka50

Nemusíte měnit zubní kartáček, dokud se jeho štětiny nerozježí. 🙂 Ještě jsem neslyšela, že by někdo používal ráno a večer jiný kartáček…