myšpulín

Přání k vánocům, svátku, narozeninám…

Posíláte přání k vánocům, svátku, narozeninám svým známým a blízkým poštou nebo jen smskou nebo e-mailem, nebo neposíláte vůbec?

Já své rodině posílám přáníčko poštou, ale jinak ostatním známým pošlu smsku nebo e-mail.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Jak komu. Někomu všemi způsoby, někomu jen smskou.
Pokud to však jde, není nad osobní přání.

Další odpovědi
Mili @

Blízkým pohlednice, ostatním maila s pěkným motivem…
😁
Doplňuji:
A samozřejmě, že rodince popřeju i osobně, vždyť komu jinému.....!!!
🙂

BENYTA

Dnes se dají koupit krásné pohlednice a různá přání. Bohužel,nedávno jsme posílali kondolenci,vkus­nou,pietní, ale stála 38kč,to je docela síla…
Určitě posíláme poštou,sms i mejla smažete,blahopřání si schováte do krabice…