mojitek

Praha-Drážďany – placený úsek?

Ahoj,chci se zeptat,jestli je trasa od Prahy do Drážďan nějak zpoplatněna.Jde mi o silnici v Německu.Loni jsme jeli zadarmo,ale v radiu jsem něco slyšel že to němčouři chtějí zpoplatnit nebo že už to zpoplatnili,právě nevím.Nevíte někdo?Díky předem za odpovědi

Nejlepší odpověď
LeVovič

pokud vím, tak do 3,5 tuny je to na německé straně zdarma :) pokud je změna, pak o ní nevím :)

Další odpovědi
knedlik123

je to jeste zdarma, ale asi za rok se uz bude platit, – to pak bude dost v ceskych mediich, takze se to dozvi i posledni vesnican