Pohodar87

Pracující student VŠ do 26 let v kombi formě

Chci se zeptat, když už jednoho zaměstnavatele podepsal růžovej papír, má nárok při prac. poměru do 1 roku, na slevy na dani a následně na podání daňového přiznání a požádání přeplatku na dani u správce daně ? Díky za odpověď pokud se někdo v této oblasti orientuje.

Odpovědi
anonym

Růžovým papírem myslíte zřejmě formulář, na němž zaměstnavateli potvrzujete, zda chcete provést vyúčtování daně z příjmu zaměstnavatelem, nebo zda si podáte daňové přiznání sám. Důležité tedy je, co jste v tomto formuláři podepsal. Buď za Vás provede zúčtování firma zaměstnavatele, nebo si daňové přiznání podáte sám.
Co je „kombi forma“ mi z Vašeho dotazu není jasné.