Evasky

Pracuje tady někdo z vás v Logistice?

Nebo studuje, studoval někdo takový obor (Logistické a finanční služby)? Prosím o nějaké informace z práce na poště a jinde v logistice.

Odpovědi
HugoCharles

Na poště? No, to sedíš za přepážkou, jsi cítit potem, jsi nepříjemná na zákazníky, máš dvě hodiny polední pauzu a pracuješ jenom pár dní v týdnu pár hodin. Prostě pohoda. Kdybych mohl měnit, hned bych šel na poštu :)

Anuket

HugoCharles: Pěkně zkreslený názor. Přála bych ti týden na poště a obzvlášť těch „pár hodin“ – myslíš těch 10 a VÍCE hodin denně, jo? No, vidím to tak, že po první polední pauze bys zmizel. Mimochodem, dvouhodinová „pauza“ je pauzou pro klienty, nikoli pro pracovníky. Na kávu opravdu čas za celé dvě hodiny není. 😉 A hlavně od takových prskalů, jako jsi Ty, stále čistíme zaprskaná přepážková okénka.

Mimochodem, k otázce. „Logistické a finanční služby“ je zavádějící název oboru. Logistika se bere v prváku, v rozsahu čtyř hodin. Zbytek učiva je o poště, ČSOB, Poštovní spořitelně aj. Logistika, přeprava jako taková se bere detailně celé čtyři roky ve vedlejším oboru – Provoz a ekonomika dopravy.